הפרויקט

דגם אופק

124 מ"ר בקומה הראשונה
+ 94 מ"ר בקומה השנייה בנוי מעטפת

מחיר: 1,761,000 ₪

*המחיר צמוד למדד תשומות הבנייה 9/19

חלום של מקום

היישוב קריית נטפים ממוקם במרחק של 10 דקות מאוניברסיטת אריאל ו-20 דקות מהמרכז. ביישוב ישנם בתי כנסת, מקווה טהרה, חוגים, שני מועדוני תרבות ומתקני דת ותרבות נוספים, ובנוסף ניתן למצוא במרחק קצר מהמקום גם סופר, חנויות אופנה, מסעדות, קאנטרי קלאב ועוד ועוד.

חלום של קהילה

בקרית נטפים מתגוררות כ-180 משפחות, כאשר התכנון הוא להביא עוד כ- 100 משפחות נוספות בשנים הקרובות. הקהילה בקריית נטפים מגוונת, משפחתית, ושוקקת חיים ומעורבות חברתית.

0
משפחות

מפרט טכני

בית חד משפחתי על כ-350 מ"ר, 124 מ"ר+94 מ"ר מעטפת ציפוי אבן דלת פלדלת דלתות פנים של פנדור סדרת "יוניק"

אודותינו

בתי אמנה יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ברחבי יישובי יו"ש והגליל. כחברה הדוגלת בצורך הבלתי מתפשר להציב סטנדרטים גבוהים, בונה אמנה פרויקטים ברמת ביצוע ותכנון מעולים. המוניטין הרב של החברה והתמחותה בטיפול במיזמי בנייה גדולים, ובפרט ביו"ש, מציבים את החברה כמובילה בתחומה וכגורם בעל השפעה מכרעת בהתפתחותה של ההתיישבות. אמנה פועלת מתוך אמונה ותחושת שליחות אידאולוגיית, שמסייעים לה להרים פרויקטים רבים שבעיני רבים נתפסו כקשים עד בלתי אפשריים למימוש. בשל ניסיונה הרב היא מצליחה לפתור בעיות בירוקרטיות רבות המאפיינות את האזורים בהם היא בונה, ואף מעניקה את שירותיה לקבלנים מבצעים אחרים. כל אלו מבטיחים כי קנייה באמצעות אמנה היא האפשרות הטובה ביותר עבור אלו המחפשים לרכוש דירה באופן הבטוח והמשתלם ביותר.

הצטרפו לחלום

הצטרפו לחלום

קרית נטפים כל הזכויות שמורות ל BSDigital

לבית פרטי השאירו פרטים או התקשרו 03-3723056